Informace o dění v knihovně.

PF 2024

19.12.2023

Dobrý den, blíží se závěr roku, tak bych chtěla poděkovat všem, kteří pravidelně chodí nejen do knihovny ale i na chystané akce a zejména těm, kteří mi jakkoliv pomáhají s jejich organizací. Vážím si Vašeho zájmu a budu se těšit v novém roce zase na viděnou. Přeji Vám i Vašim blízkým krásné a pohodové vánoční svátky, pevné zdraví a stále...

Upozornění pro návštěvníky naší knihovny. Mezi svátky ve středu 27. 12. 2023 bude knihovna zavřená. Kdo potřebuje vrátit knížky nebo doplnit literaturu, tak přijďte ve středu 20. 12. 2023. Jinak se na Vás budu těšit v novém roce 3. 1. 2024 a dále každou středu v obvyklém čase 17-18 hodin.

Dobrý den, dovolím si připojit ještě pozvánku na jednu sportovní akci "Obecní bruslení", které pro své občany zařídili obce Skuhrov a Olešná. Tentokrát máme rezervovaný led v Havlíčkobrodské Kotlině v sobotu 30. 12. 2023 od 16 do 18 hodin. Tak neváhejte a přijďte si zasportovat. Doufám, že se sejdeme v hojném počtu jako loni.

Obec Olešná Vás srdečně zve na "Mikulášskou nadílku a rozsvícení vánočního stromu". Šikovné hospodyňky prosím alespoň o vzorek svých kulinářských dobrot. Svařáček a mošt pro děti zajištěn. Tak přijďte s námi společně zahájit adventní čas. Těšíme se na Vás.

Místní knihovna v Olešné zve děti i rodiče na "Keramickou dílnu", která se uskuteční v termínu 1. 12. 2023 od 17 hodin v prostorách knihovny. Přijďte si vytvořit vlastní originální výrobek a příjemně si zarelaxovat při kreativní práci. Nutná předchozí rezervace. Těším se na Vás.

Místní knihovna v Olešné, Olešná 29, 580 01 Havlíčkův Brod
Vytvořte si webové stránky zdarma!